

Відправка з 14 травня 20267 130 ₴
| Матеріал виготовлення столика | |
|---|---|
| Декоративні елементи | ковка |
| Каркас, ніжки | кований метал |
| Стільниця | Мармур |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | овальна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 450 мм |
| Довжина столика | 700 мм |
| Глибина столика | 350 мм |