


Відправка з 07 травня 20264 025 ₴
| Матеріал виготовлення столика | |
|---|---|
| Декоративні елементи | ковка |
| Стільниця | граніт |
| Каркас, ніжки | кований метал |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Форма стільниці | фігурна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип опор | Ніжки |
| Країна виробник | Україна |
| Габаритні розміри столика | |
| Висота столика | 300 мм |
| Довжина столика | 400 мм |
| Глибина столика | 250 мм |