









23 699 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.3 кг |
| Живлення | Акумулятор |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 3 |
| Двигун | безщітковий |
| Довжина шини | 35 см |
| Комплектація | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Кількість ланок | 59 шт |
| Напруга акумулятора | 54 В |
| Об'єм оливного бака | 0.14 л |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Товщина приводної ланки | 1.1 |
| Швидкість ланцюга | 23.6 м/с |