




1 799,14 ₴
1 499 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 Агод |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий |
| Комплектація | Ножиці садові – секатор (вбудований акумулятор). Зарядний пристрій |
| Максимальний діаметр гілок | 10 мм |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |