







4 498,95 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.9 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | безщітковий |
| Довжина шини | 40 см |
| Комплектація | Акумуляторна пила - 1шт. Захисний чохол на шину - 1шт. Інструкція |
| Кількість ланок | 57 шт |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Об'єм оливного бака | 0.28 л |
| Серія | CONNECTA SERIES 20V |
| Тип двигуна | Акумуляторний |
| Товщина приводної ланки | 1.1 |
| Швидкість ланцюга | 25 м/с |