








3 398,91 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 3.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина ножа | 50 см |
| Максимальний діаметр гілок | 16 мм |
| Потужність двигуна | 600 кВт |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип інструмента | електричний |