









4 498,95 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 2.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 Агод |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина ножа | 50 см |
| Комплектація | Акумулятор — 1 шт (2 Аг). Зарядний пристрій - 1 шт на 1 АКБ |
| Максимальний діаметр гілок | 16 мм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип інструмента | акумуляторний |