









1 998,94 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 0.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1.3 Агод |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина ножа | 12 см |
| Комплектація | Зарядний пристрій - 1 шт;. Насадка - кущоріз - 1 шт;. Насадка — ножиці й — 1 шт. |
| Максимальний діаметр гілок | 8 мм |
| Напруга акумулятора | 7.2 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип леза | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип інструмента | акумуляторний |