









6 198,85 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм травозбірника | 42 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний викид | Немає |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | Щітковий |
| Комплектація | Газонокосарка SEQUOIA SELM1838. Комбінований травозбірник (42 л). Керівництво користувача. Набір кріпильних елементів. Гарантійний талон |
| Кількість положень косіння | 4 |
| Матеріал корпусу косарки | поліпропілен |
| Потужність двигуна | 1800 кВт |
| Привід на колеса | Немає |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | Да |
| Рекомендована площа косіння | 600 кв.м |
| Робоча напруга | 230 В |
| Тип інструмента | електричний |
| Травозбірник | тканинно-пластиковий |
| Ширина косіння | 38 см |