









4 999,13 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SEQUOIA |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм травозбірника | 30 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.6 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний викид | Немає |
| Гарантія | 2 |
| Двигун | безщітковий |
| Комплектація | Без акумулятора та зарядного пристрою |
| Кількість положень косіння | 5 |
| Матеріал корпусу косарки | поліпропілен |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Привід на колеса | Немає |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | Да |
| Рекомендована площа косіння | 250 кв.м |
| Робоча напруга | 20 В |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Травозбірник | тканинно-пластиковий |
| Ширина косіння | 33 см |