

1 179,88 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Довжина робоча | 25 мм |
| Комплектація | свердло алмазне — 1 шт. |
| Кількість | 1 |
| Серія | Extreme |
| Тип | свердла по кераміці |
| Тип свердла | алмазне |
| Паковання | Блістер |
| Хвостовик | фрезерований 3 фаски ⁄ шестигранній 1 ⁄ 4" |