

13 499,20 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Країна виробник | Китай |
| Час роботи | 6 годин |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантія | 1 |
| Комплектація | Ліхтар світлодіодний акумуляторний - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Кількість режимів освітлення | 2 |
| Максимальний світловий потік | 1650 лм |
| Напруга максимальна | 18 В |
| Напруга мінімальна | 10.8 В |
| Тип | Ліхтар |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип живлення | від акумулятора |
| Тип освітлювального елемента | світлодіод |