









9 999,15 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Объем травосборника | 37 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.65 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічний викид | Нет |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | безщітковий |
| Колеса передні/задні | 150 ⁄ 250 |
| Комплектация | Акумулятор - 2 шт (4 Аг). Зарядний пристрій - 1 шт на 2 АКБ |
| Кількість положень косіння | 6 |
| Матеріал корпусу косарки | поліпропілен |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Привід на колеса | Нет |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | Да |
| Рекомендована площа косіння | 600 кв.м |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Травозбірник | тканинно-пластиковий |
| Ширина кошения | 37 см |