






3 798,97 ₴
3 299 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 5.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | Щітковий |
| Довжина ланцюга/шини | 25.4 см |
| Загальна довжина інструменту | 201 см |
| Комплектация | Захисний кожух - 1 шт;. Ланцюг - 1 шт;. Шина - 1 шт;. Набір кріпильних елементів - 1 шт. |
| Количество звеньев | 40 шт |
| Мощность двигателя | 0.8 кВт |
| Тип штанги | Телескопическая |
| Тип інструмента | електричний |
| Товщина приводної ланки | 1.3 |
| Швидкість ланцюга | 10.8 м/с |
| Штанга | є |