




1 799,14 ₴
1 499 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 Агод |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | Щітковий |
| Комплектация | Ножиці садові – секатор (вбудований акумулятор). Зарядний пристрій |
| Максимальный диаметр веток | 10 мм |
| Напруга акумулятора | 3.6 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип інструмента | акумуляторний |