







3 999,22 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.4 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | безщітковий |
| Комплектация | Повітродувка акумуляторна - 1шт. Інструкція |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Продуктивність нагнітання повітря | 1400 куб.м/год |
| Серия | CONNECTA SERIES 20V |
| Система подрібнення при зборі | Немає |
| Тип двигателя | Аккумуляторный |
| Швидкість потоку повітря | 252 км/год |