








6 699,03 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 4 Агод |
| Антивибрационная система | є |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | безщітковий Li-Ion 20 В |
| Комплектация | Акумулятор - 1 шт (4 Аг). Зарядний пристрій - 1 шт на 1 АКБ. Косильна головка - 1 шт. Косильна ніж - 1 шт. Ремінь - 1 шт |
| Косильний інструмент | ніж і жилка |
| Максимальне число оборотів | 7500 об/хв |
| Серия | CONNECTA SERIES 20V |
| Тип рукоятки | велосипедна |
| Тип інструмента | акумуляторний |