







4 699,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Характеристики электродвигателя и аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Антивибрационная система | є |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | безщітковий Li-Ion 20 В |
| Комплектация | Без акумулятора і ЗП. Косильна головка - 1 шт. Косильна ніж - 1 шт. Ремінь - 1 шт |
| Косильний інструмент | ніж і жилка |
| Максимальне число оборотів | 7500 об/хв |
| Серия | CONNECTA SERIES 20V |
| Тип двигателя | <> |
| Тип рукоятки | велосипедна |
| Тип інструмента | акумуляторний |