









4 498,95 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 2.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора | 2 Агод |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | Щітковий |
| Длина ножа | 50 см |
| Комплектация | Акумулятор - 1 шт (2 Аг). Зарядний пристрій - 1 шт на 1 АКБ |
| Максимальный диаметр веток | 16 мм |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип лезвия | двосторонні ⁄ загартовані |
| Тип інструмента | акумуляторний |