









6 198,85 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Объем травосборника | 42 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічний викид | Нет |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | Щітковий |
| Комплектация | Газонокосарка SEQUOIA SELM1838. Комбінований травозбірник (42 л). Керівництво користувача. Набір кріпильних елементів. Гарантійний талон |
| Кількість положень косіння | 4 |
| Матеріал корпусу косарки | поліпропілен |
| Мощность двигателя | 1800 кВт |
| Привід на колеса | Нет |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | Да |
| Рекомендована площа косіння | 600 кв.м |
| Робоча напруга | 230 В |
| Тип інструмента | електричний |
| Травозбірник | тканинно-пластиковий |
| Ширина кошения | 38 см |