









5 498,87 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | SEQUOIA |
| Страна производитель | Китай |
| Объем травосборника | 37 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11.65 кг |
| Характеристики электродвигателя, аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Бічний викид | Нет |
| Гарантія | 2 |
| Двигатель | безщітковий |
| Комплектация | Без акумулятора і ЗП |
| Кількість положень косіння | 5 |
| Матеріал корпусу косарки | пластик |
| Напруга акумулятора | 40 В |
| Привід на колеса | Нет |
| Регулювання висоти косіння | центральна |
| Режим мульчування | Да |
| Рекомендована площа косіння | 250 кв.м |
| Тип інструмента | акумуляторний |
| Травозбірник | тканинний |
| Ширина кошения | 37 см |