









67 698,80 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Италия |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 26.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Диаметр диска | 305 мм |
| Диаметр отверстия | 30 мм |
| Комплектация | Пильний диск SERIES 40 CSB - 1 шт. Штовхач - 1 шт. Спеціальний ключ для пильних дисків - 1 шт. Направляюча планка - 1 шт. Захисний кожух диска - 1 шт. Торцевий ключ - 1 шт |
| Кут повороту наліво | 50 град |
| Кут повороту направо | 60 град |
| Макс. глибина розпилу на столі 90° | 51 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 45° | 50 мм |
| Макс. глибина різу під кутом 90° | 90 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 45° | 220 мм |
| Макс. ширина поперечного розпилу під кутом 90° | 220 мм |
| Максимальный угол наклона | 48 град |
| Тип двигателя | Щеточный |
| Тип пилы | комбінована |
| Частота вращения | 2950 об/хв |