

20 598,76 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| LED підсвічування | є |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 1.8 кг |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Комплектация | Тримач картриджів 300-310 мл - 1 шт. Без акумуляторів і зарядного пристрою |
| Макс. обсяг робочого матеріалу | 310 мл |
| Макс. швидкість подачі | 533 мм/хв |
| Мін. швидкість подачі | 51 мм/хв |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Совместимость с | Картриджами жорсткої упаковки ″Туба″ |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Штовхающе зусилля | 254 кг |