









146 598,92 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Общие параметры | |
| Вес | 14.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Зусилля примагнічування | 9900 Н |
| Комплектация | Затискний патрон 16 мм - 1 шт. Патронний ключ - 1 шт. Пляшка охолоджувальної рідини з трубкою - 1 шт. Щиток для захисту від стружки - 1 шт. Комплект допоміжного приладдя. Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Макс. глибина свердління | 50 мм |
| Макс. діаметр свердління | 50 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Бесщеточный |
| Тип хвостовика | Weldon 19 мм (швидкозмінний патрон) |
| Частота вращения | 810 об/хв |