









12 499,24 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Мексика |
| Вес | 3.5 кг |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Величина ходу | 29 мм |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | мережеве |
| Комплектация | Валіза - 1 шт |
| Максимальна глибина різу в пластику | 130 мм |
| Максимальна глибина різу у дереві | 280 мм |
| Максимальна глибина різу у металі | 100 мм |
| Максимальне число ходів | 2800 ход/хв |
| Плавный пуск | немає |
| Регулювання оборотів | є |
| Тип пилы | шабельна |