
3 657,68 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| TPI | 14 зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 2215 мм |
| Применение | деревина |
| Комплектация | Полотно пильне для деревини - 1 шт |
| Количество | 1 |
| Максимальная толщина материала | 100 мм |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Назначение | полотна для стрічкових пилок |
| Робоча довжина полотна | 2215 мм |
| Сумісність з інструментом | DW876 |
| Тип | полотно пиляльне по деревині |
| Тип різання | криволінійний |
| Упаковка | Блистер |