


5 162,56 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Италия |
| Пользовательские характеристики | |
| TPI | 24 зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 835 мм |
| Применение | нержавіюча сталь ⁄ метал ⁄ алюміній ⁄ пластик |
| Комплектация | Полотно пильне для металу - 4 шт |
| Количество | 4 |
| Максимальная толщина материала | 3.97 мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Особливі властивості | висока швидкість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Назначение | полотна для стрічкових пилок |
| Робоча довжина полотна | 835 мм |
| Сумісність з інструментом | DCS371 |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Упаковка | Блистер |