


2 684,76 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Швейцария |
| Шаг зубьев | 4.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| TPI | 6 зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 300 мм |
| Применение | ізоляційні матеріали |
| Комплектация | Полотно пильне для спеціальних матеріалів - 2 шт |
| Количество | 2 |
| Максимальная толщина материала | 200 мм |
| Матеріал полотна | HCS |
| Назначение | полотна для шабельних пилок |
| Тип | полотна пиляльні по ізоляційному матеріалу |
| Упаковка | Блистер |