

767 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Шаг зубьев | 1.1 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| TPI | 23 зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 152 мм |
| Применение | листова сталь ⁄ труби та профілі |
| Комплектация | Полотно пильне біметалічне по металу - 5 шт |
| Количество | 5 |
| Максимальная толщина материала | 1.5 мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Назначение | полотна для шабельних пилок |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Упаковка | Блистер |