

1 150,76 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | США |
| Шаг зубьев | 4.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| TPI | 6 зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 228 мм |
| Применение | деревина |
| Комплектация | Полотно пильне біметалічне - 5 шт |
| Количество | 5 |
| Максимальная толщина материала | 175 мм |
| Матеріал полотна | HCS |
| Назначение | полотна для шабельних пилок |
| Тип | полотна пиляльні по деревині |
| Упаковка | Блистер |