


1 534 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Шаг зубьев | 1.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| TPI | 10 зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 305 мм |
| Применение | багатошарові матеріали ⁄ метал |
| Комплектация | Полотно пильне універсальне біметалічне - 5 шт |
| Количество | 5 |
| Максимальная толщина материала | 250 мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Назначение | полотна для шабельних пилок |
| Тип | полотна пиляльны універсальні |
| Упаковка | Блистер |