


1 006,72 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | США |
| Шаг зубьев | 1.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| TPI | 14 зуб./дюйм |
| Загальна довжина полотна | 203 мм |
| Применение | листова сталь ⁄ труби та профілі |
| Комплектация | Полотно пильне для металу - 5 шт |
| Количество | 5 |
| Максимальная толщина материала | 8 мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Назначение | полотна для шабельних пилок |
| Тип | полотна пиляльні по металу |
| Упаковка | Блистер |