
1 821,56 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Шаг зубьев | 4.2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Загальна довжина полотна | 100 мм |
| Применение | деревина ⁄ фанера ⁄ пластик |
| Комплектация | DT2205 ⁄ DT2209 ⁄ DT2213 ⁄ DT2216 ⁄ DT2217 ⁄ DT2218 ⁄ DT2220 |
| Количество | 10 |
| Максимальная толщина материала | 60 мм |
| Матеріал полотна | HCS ⁄ BiM |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ запатентована форма зуба для врізного пиляння |
| Назначение | полотна для лобзиків |
| Робоча довжина полотна | 75 мм |
| Серия | Extreme |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Тип різання | прямий ⁄ криволінійний |
| Упаковка | пластиковий пенал |