
767 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Швейцария |
| Шаг зубьев | 3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Загальна довжина полотна | 100 мм |
| Применение | листова сталь ⁄ деревина ⁄ метал ⁄ алюміній ⁄ пластик |
| Комплектация | DT2160 ⁄ DT2177 ⁄ DT2165 ⁄ DT2163 ⁄ DT2050 |
| Количество | 10 |
| Максимальная толщина материала | 50 мм |
| Матеріал полотна | HCS ⁄ HSS |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Назначение | полотна для лобзиків |
| Робоча довжина полотна | 74 мм |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Тип різання | прямий ⁄ криволінійний |
| Упаковка | пластиковий пенал |