
368,16 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Швейцария |
| Шаг зубьев | 1.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Загальна довжина полотна | 76 мм |
| Применение | деревина ⁄ ЛДСП ⁄ ДВП |
| Комплектация | 5 штук |
| Количество | 10 |
| Максимальная толщина материала | 30 мм |
| Матеріал полотна | HCS |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Назначение | полотна для лобзиків |
| Робоча довжина полотна | 47 мм |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Тип різання | криволінійний |
| Упаковка | Блистер |