
371,80 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Швейцария |
| Шаг зубьев | 4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Загальна довжина полотна | 100 мм |
| Применение | деревина |
| Комплектация | Полотно пильне для деревини - 5 шт |
| Количество | 10 |
| Максимальная толщина материала | 60 мм |
| Матеріал полотна | HCS |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Назначение | полотна для лобзиків |
| Робоча довжина полотна | 68 мм |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Тип різання | прямий |
| Упаковка | Блистер |