

560,04 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Швейцария |
| Шаг зубьев | 3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Загальна довжина полотна | 100 мм |
| Применение | алюміній ⁄ кольорові метали |
| Комплектация | Полотно пильне для металу - 5 шт |
| Количество | 10 |
| Максимальная толщина материала | 15 мм |
| Матеріал полотна | HSS |
| Особливі властивості | швидкий різ високої якості |
| Назначение | полотна для лобзиків |
| Робоча довжина полотна | 72 мм |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Тип різання | прямий |
| Упаковка | Блистер |