


436,28 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | США |
| Шаг зубьев | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Загальна довжина полотна | 76 мм |
| Применение | метал ⁄ алюміній ⁄ мідь |
| Комплектация | Полотно пильне для металу - 3 шт |
| Количество | 10 |
| Максимальная толщина материала | 6 мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Особливі властивості | висока якість різу ⁄ підвищений ресурс |
| Назначение | полотна для лобзиків |
| Робоча довжина полотна | 51 мм |
| Серия | Extreme |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Тип різання | прямий |
| Упаковка | Блистер |