

966,68 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Швейцария |
| Шаг зубьев | 4.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Загальна довжина полотна | 100 мм |
| Применение | склопластик ⁄ ЦСП |
| Комплектация | Полотно пильне спеціальне - 1 шт |
| Количество | 10 |
| Максимальная толщина материала | 20 мм |
| Матеріал полотна | TCT |
| Особливі властивості | висока швидкість різу |
| Назначение | полотна для лобзиків |
| Робоча довжина полотна | 69 мм |
| Серия | Extreme |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Тип різання | прямий |
| Упаковка | Блистер |