
1 219,40 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Швейцария |
| Шаг зубьев | 2 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Загальна довжина полотна | 180 мм |
| Применение | фанера ⁄ листова сталь |
| Комплектация | Полотно пильне спеціальне - 5 шт |
| Количество | 10 |
| Максимальная толщина материала | 120 мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Назначение | полотна для лобзиків |
| Робоча довжина полотна | 148 мм |
| Серия | Extreme |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Тип різання | прямий ⁄ криволінійний |
| Упаковка | Блистер |