
1 002,04 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Швейцария |
| Шаг зубьев | 2.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Загальна довжина полотна | 132 мм |
| Применение | деревина ⁄ металевий профіль |
| Комплектация | Полотно пильне спеціальне - 5 шт |
| Количество | 10 |
| Максимальная толщина материала | 65 мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Особливі властивості | висока якість різу |
| Назначение | полотна для лобзиків |
| Робоча довжина полотна | 101 мм |
| Серия | PROGRESSOR |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Тип різання | прямий |
| Упаковка | Блистер |