
869,44 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Швейцария |
| Шаг зубьев | 1.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Загальна довжина полотна | 82 мм |
| Применение | метал |
| Комплектация | Полотно пильне для металу - 5 шт |
| Количество | 10 |
| Максимальная толщина материала | 4 мм |
| Матеріал полотна | BiM |
| Особливі властивості | підвищений ресурс |
| Назначение | полотна для лобзиків |
| Робоча довжина полотна | 55 мм |
| Тип | набір пиляльних полотен універсальний |
| Тип різання | криволінійний |
| Упаковка | Блистер |