









26 998,92 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність водяного бака | 15 л |
| Абсолютна гарантія | 1 |
| Вес | 5.1 кг |
| Гарантія | 3 |
| Источник питания | акумуляторне |
| Длина шланга | 3 м |
| Диаметр шланга | 10 мм |
| Комплектация | Без акумуляторів та зарядного пристрою. |
| Максимальное давление | 1.6 бар |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Производительность | 2.8 л/хв |
| Регулировка давления | Да |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Тип двигателя | Щеточный |