









8 459,88 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нейлон |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 34 мм |
| Высота | 38 мм |
| Длина | 57 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Сумка |
| Кількість відділень (карманів) | 28 шт |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Серия | TOUGHSYSTEM |
| Плотность | 1680 DEN |