









2 643,68 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Израиль |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 27 мм |
| Высота | 13 мм |
| Длина | 38 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Органайзер TOUGHSYSTEM 2.0 1/2 DeWALT - 1 шт |
| Кількість відділень (карманів) | 6 шт |
| Максимальная нагрузка | 10 кг |
| Материал | армований поліпропілен |
| Серия | TOUGHSYSTEM |
| Тип | органайзери та аксесуари |