








5 287,36 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Израиль |
| Тип | Ящик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 37 мм |
| Высота | 17 мм |
| Длина | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | чашки-органайзери |
| Кількість відділень (карманів) | 7 шт |
| Максимальная нагрузка | 50 кг |
| Материал | армований поліпропілен |
| Серия | TOUGHSYSTEM |