









5 287,36 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 25 мм |
| Высота | 30 мм |
| Длина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Сумка закритого типу системи TSTAK - 1 шт |
| Кількість відділень (карманів) | 21 шт |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Серия | TSTAK |
| Плотность | 1200 DEN |