





3 701,36 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Израиль |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 33 мм |
| Высота | 12 мм |
| Длина | 44 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Органайзер системи TSTAK - 1 шт |
| Кількість відділень (карманів) | 10 шт |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Материал | Полипропилен |
| Серия | TSTAK |
| Тип | органайзери та аксесуари |