









86 767,20 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Израиль |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 65 мм |
| Высота | 95 мм |
| Длина | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | DWST08510-1 ⁄ DWST08520-1 ⁄ DWST08530-1 ⁄ DWST08550-1 |
| Кількість відділень (карманів) | 4 шт |
| Максимальная нагрузка | 200 кг |
| Материал | надміцний поліпропілен |
| Серия | TOUGHSYSTEM 2.0 DXL |
| Тип | обладнання для майстерні |