









5 287,36 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | DeWalt |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нейлон |
| Тип | Сумка |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 24 мм |
| Высота | 41 мм |
| Длина | 28 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | Сумка сумка для інструмента - 1 шт |
| Кількість відділень (карманів) | 34 шт |
| Максимальная нагрузка | 25 кг |
| Серия | SOFT STORAGE |
| Плотность | 1680 DEN |